Скрежет рідкого металу у твоїх жилах

 
 

Скрежет рідкого металу у твоїх жилах

нариси божевільногохто ж вони такі. вони з,являються ввечері чи рано вранці, іноді вночі. Можливо вони приходять і вдень але потік інформації який отримуєш через органи чуттів перебиває їх присутність і ти не можиш їх бачити чи чути. Вони живуть поза часом. Інодв секундна стрілка годинника зупиняється і завмирає все навколо, і тільки вони продовжують рухатись та розмовляти. Зазвичай у них приємний голос, схожий на голос родичів з далекого дитинства. Іноді їх присутність супроводжується теплим сонячним світлом(вночі), а іноді перед їх приходом бачиш один чи кілька спалахів, і відчуваєш ніби єлектричні удари. Вони бувають темні(один раз він прийшов у вигляді темної фігури у плащі), але частіше за усе відключаеться зір коли вони приходять. Вони приносять яскраві видіння, а після зустрічі з ними замислюєшся про сенс життя. Так хто ж вони? хтонебуть знає?

Лякаюча висота.

От сидиш собі на роботі чи вдома, і тут починаєш розуміти що ти знаходишся на кілька сантиметрів вище над своєю головою. Ти можеш рухатись, навіть можеш ходити але ти дивишся з висоти власного зросту і це починає лякати. Виникає страх висоти. Твоє тіло здається дуже маленьким, а ти сидиш високо над ним і боішся звідти впасти. Взагалі то приємне почуття, але досить дивне. Воно приходить і уходить незадовго до того чи після того як приходять вони. Отже хто вони такі? А хто взагалі я? щось я починаю заплутуватися..

Скрежет рідкого металу у твоїх жилах.

...а як ще можна охарактеризувати це відчуття? близькі за смислом слова: резонанс, напруженість... ..а ще той сон, сон який снився майже кожної ночі в дитинстві. Описати той сон можна тільки словами: скрежет у твоїх жилах, не зважаючи на те що зображення у сні було постійно різне, сон був один, той самий! сон більше не приходить, а відчуття почало повертатись після років тиші...


Создан 25 фев 2005  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником