СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ?

 

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ?

без коментарів17 грудня 2004 року Інститут масової інформації презентував результати дослідження “СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ?”. На прес-конференції було оприлюднено фінансові витрати на помаранчеву революцію, деталі обчислення, статті витрат, методологію обчислення коштів та названі основні спонсори помаранчевої революції.

Проводячи експертну оцінку, ескперти порівняли кошти, витрачені окремим громадянами, з коштами, витраченими організаціями. Це дає можливість досить точно визначити наскільки помаранчева революція була зорганізована „згори” – елітами, здатними акумулювати капітал - – та власне громадянами, які висловлювали свою індивідуальну позицію і робили свій внесок у помаранчеву революцію.

Якби прихильники помаранчевої революції використовували методи мобілізації, які застосовувала досі влада, то їм би довелось сплатити $ 1 647 617 610 у.о. Це можна вважати умовною вартістю помаранчевої революції. Ці кошти можна розподілити на дві категорії – кошти вкладені у вигляді індивідуальної діяльності громадян України та іноземними ЗМІ (від від $ 808 406 150 до $ 1 644 676 110) та кошти, вкладені організаціями (від $ 1 826 500 до $ 2 941 000). Звідси видно, що „кошти” вкладені громадянами є на порядок більшими від коштів, вкладених організаціями. Це дає підстави робити висновок, що головним спонсором помаранчевої революції є український народ.

Згідно з даними експерного аналізу, сума всіх витрат на виборчу кампанію Віктора Ющенка складає близько 160 млн. у. о. Очевидно, що ця сума є абсолютно неспівмірною з умовною вартістю помаранчевої революції.

Якщо вірити, що помаранчево революції була спонсорована Заходом, то коштів, які ніби-то були виділені США на акції громадської непокори вистачило би на 16 годин революції лише у місті Києві.


Создан 11 янв 2005  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником